Online múzeum

A veszélyhelyzetre reagálva intézményünk határozatlan ideig az interneten folytatja közművelődési tevékenységét.

Munkatársainknak hála a jövő héttől az alábbi online tartalmakat fogjuk ‘közösségivé’ tenni a honlapunk, Facebook, Instagram és Twitter segítségével.

Újra indul a korábbi nagy sikerű ‘A hónap műtárgya’ sorozat, mely mostantól a hetente fog megjeleni. Március 23-ra Grassalkovich téglákkal készülünk.

A múzeum kiállításainak egy jelentős része, különösen azok, melyek közkedveltek és kiemelt oktatási jelentőséggel bírnak, elérhetőek lesznek a honlapunkon, a kiállításokról szóló bemutató alatt.

Hetente három alkalommal fogunk a közösségi média felületünkön régi fényképeket, újságcikkeket, és videókat feltölteni a városunk múltjából.

Üdvözlettel,

A Gödöllöi Városi Múzeum munkatársai