KIRÁNDULÁSOK FELFEDEZŐKNEK 4.

A nagy sikerű sorozat újabb epizódjához érkezett. Gödöllő környéke vonzza az érdeklődőket, viszont az igazán izgalmas helyek felfedezéséhez ajánlott egy szakmai vezető. Múzeumi munkatársaink segítségével a résztvevők érdekes információkhoz juthatnak.

Gödöllő külterületén olyan érdekességek találhatók, mint például az egykor volt földvárak a környéken, a babati templomrom, szarmata halomsírok, szentjakabi emlékek, első- és második világháborús emlékművek, síremlékek elrejtve a környékbeli erdőkben. Olyan kirándulásokat, felfedező túrákat szervezünk kalandos kedvűeknek, amelyek hiányoznak más intézmények kínálatából, és egy speciális réteget vonzanak. A programot Fábián Balázs és Gecse Dániel munkatársak vezetik.

Ez alkalmommal a Babati erdőbe látogatunk el, ahol a hely érdekességeit mutatjuk meg.

Programidőpontok: október 10. Esőnap: október 11.

Kezdőhely és találkozópont: Gödöllő, a Gerle és Perczel Mór út sarka.

Kezdés: 09:00

Időtartam: 5-6 óra.

Túra hossza: ~15km.

A túra útvonlala erősen dombos és növényzet dús.

REGISZTRÁCIÓ SZÜKSÉGES!

E-mail: gecse.d@godolloimuzeum.hu

Előzetes regisztráció a létszám korlátozása miatt szükséges. Maximum 20 fő jelentkezését várjuk.

Regisztráció vége: 2020. október 07. 12:00

Célközönség: Bármely korosztály, akik szeretnek kirándulni.

Gödöllői Városi Múzeum