Szeretnénk tudni a véleményét!

2018-ban folytatjuk kiállításaink felújítását.

Felújítási munkálatok

A Gödöllői Városi Múzeum 2017. október 24-én megkezdi A magyar cserkészet története 1910-től napjainkig, illetve a Zsivajgó természet című állandó kiállítás felújítását. A munkálatokra való tekintettel cserkész kiállításunk már nem látogatható a felújítás munkálatok befejezéséig a Zsivjagó természet című kiállításunk csak a múzeumpedagógiai csoportok számára tekintethető meg. Megértésüket köszönjük!

Gyarapodó gyűjteményünk
2012–2016

A Gödöllői Városi Múzeum idén ősszel egy olyan rendhagyó időszaki kiállításra invitálja a látogatóit, amelyre csak minden ötödik évben kerül sor. Az új kiállításunkon azon műtárgyakat kívánjunk bemutatni az érdeklődők számára, amelyek  2012 és 2016 között ajándékozás és vásárlás útján kerültek a múzeum gyűjteményébe.

Iratkozzon fel hírleveleinkre!

A Gödöllői Városi Múzeum hírlevelére feliratkozókat az elsők között értesítjük a kiállításainkkal, kulturális és családbarát eseményeinkkel kapcsolatban. Amennyiben szeretné, hogy közvetlenül tájékoztathassuk izgalmas programjainkról iratkozzon fel hírlevelünkre!

Régebbi hírek/események