Megújult kiállításaink

A Gödöllői Városi Múzeum megnyitotta két felújított állandó kiállítását a múzeumlátogatók számára. Információkat és képeket az új kiállításokról itt találhat.

Virtuális tura a Múzeumban

A Google jóvoltából a Gödöllői Városi Múzeum már online is meglátogatható

Múzeumok éjszakája 2017 – galériával

Köszönjük, hogy a hétvégén közel 3000-en látogattatok el hozzánk. Reméljük jól éreztétek magatokat! Az estéről készült képeket alább tekinthetitek meg. Fő támogatóink:

MÚZEUMOK ÉJSZAKÁJA – JÚNIUS 24. 17.00 ÓRÁTÓL

A Gödöllői Városi Múzeum szeretettel vár mindenkit a Múzeumok Éjszakája programjain!
Felhívjuk kedves látogatóink figyelmét, hogy a Múzeumok Éjszakája miatt
június 24-én 16.00 - 24.00 óra között tartunk NYITVA és június 25-én múzeumunk ZÁRVA TART!

Múzeumok világnapja

Idén a Múzeumok világnapja alkalmából megrendezett műtárgysimogató foglalkozásunkon, két nap alatt több mint 170 gyermek vett rész. A nagy sikerű foglalkozásról készült képeket alább lehet megtekinteni.