Iratkozzon fel hírleveleinkre!

A Gödöllői Városi Múzeum hírlevelére feliratkozókat az elsők között értesítjük a kiállításainkkal, kulturális és családbarát eseményeinkkel kapcsolatban. Amennyiben szeretné, hogy közvetlenül tájékoztathassuk izgalmas programjainkról iratkozzon fel hírlevelünkre!

Szeretnénk tudni a véleményét!

2018-ban folytatjuk kiállításaink felújítását.

Készül az új cserkész kiállítás

Az elmúlt két hónapban miután a belsőépítészeti és festési munkálatok befejeződtek, munkatársaink megkezdték a kiállítás további elemeinek beépítést és a műtárgyak elhelyezését a felújított kiállítótérben.

Felújítási munkálatok

A Gödöllői Városi Múzeum 2017. október 24-én megkezdi A magyar cserkészet története 1910-től napjainkig, illetve a Zsivajgó természet című állandó kiállítás felújítását. A munkálatokra való tekintettel cserkész kiállításunk már nem látogatható a felújítás munkálatok befejezéséig a Zsivjagó természet című kiállításunk csak a múzeumpedagógiai csoportok számára tekintethető meg. Megértésüket köszönjük!